deskorolka longboard fish skateboard

Deskorolki Fish Skateboards dla każdego dziecka

Fish Skateboards to świetna alternatywa dla tradycyjnej deskorolki, która cieszy się coraz większą popularnością wśród najmłodszych. Swoją nazwę zawdzięczają kształtom, gdyż przypominają one z wyglądu rybę. Zostały one wyposażone w miękkie, duże kółka i tracki. Wszystko to sprawia, że stały się one idealnym wyborem, jeśli chodzi o jazdę po mieście. Dlaczego warto zainwestować w tę deskorolkę?

Charakterystyka fish skateboards

Fish skateboards są deskami umożliwiającymi wykonywanie najróżniejszych ewolucji. Zapewniają szybkie i sprawne jeżdżenie nie tylko po ulicach miejskich, ale także po chodnikach, skwerach i placach. Pozwalają one osiągnąć nieprzeciętną prędkość, a przy tym są bardzo zwrotne i dobrze radzą sobie przy nierównym terenie czy w kontakcie z wybojami. Deskorolka Fish Skateboards zwykle wykonana jest z plastiku lub inne go tworzywa sztucznego, dzięki czemu użytkownicy mogą liczyć na ich lekkość i poręczność. Co więcej, nie została ona wyposażona w grip, a jej stosunkowo niewielkie gabaryty pozwalają na włożenie jej to plecaka czy sportowej torby.

Deskorolki Fish Skateboards – na co zwrócić uwagę podczas jej zakupu?

Deskorolki różnią się od siebie przede wszystkim szerokością, materiałem i układem jezdnym. Najpowszechniejsze są deskorolki Fish Skateboards mające szerokość sześciu cali. Jako, że dzieci mają małe stopy, dobrym wyborem będą deskorolki 5’’. Trzeba pamiętać też o tym, że im szerszy deskorolka ma blat, tym wolniej będzie reagować na skręcanie.

Fish Skateboards najczęściej wykonane z miękkiego i elastycznego tworzywa sztucznego, na którym możliwe jest naniesienie grafiki na blat. Jeśli zaś chodzi o kółka, to im są one większe, tym można liczyć na szybszą jazdę.

Podczas kupowania deski należy kierować się wagą i wzrostem dziecka. Tego typu deskorolki dla dzieci są znacznie krótsze od klasycznych modeli, a najpopularniejsze mają długość 17-28’’. Im dziecko jest szczuplejsze, tym mniejszą deskorolką należy mu kupić. Zwykle wybór pada na wymiary 22-23’’.

Podstawą jest to, aby deskorolki Fish Skateboards były wygodne i kompaktowe, dzięki czemu młodzi użytkownicy będą zadowoleni podczas jej eksploatowania. Jeśli dziecko nie będzie wykonywało na desce skomplikowanych tricków ani też pokonywało na niej sporych dystansów, a liczy się dla niego mała waga i kompaktowe rozmiary, to Fish Skateboards z pewnością jest godnym polecenia wyborem. Świetnie sprawdzają się one podczas poruszania się po miejskiej dżungli, gdyż są niezwykle zwrotne. Oczywiście pierwszym krokiem po kupieniu deski jest oswojenie się z nią i poznanie sprzętu.

40

No Responses

Write a response