deskorolka fish skateboard

Reaktywacja plastikowych deskorolek z lat 80

Kolorowe deskorolki, symbol blokowisk z przełomu lat 70. i 80. ubiegłego wieku ponownie wracają do łask, ale w zupełnie nowej odsłonie. Fish Skateboards to bowiem udoskonalona wersja kultowych już, wykonanych z plastiku deskorolek, które w czasach PRL-u każdy chciał mieć.

Fish Skateboards sklep – skąd ten pomysł?

Twórcy marki zainspirowali się przede wszystkim modą lat 70. ubiegłego wieku, kiedy to deskorolki przeżywały szczyt swojej popularności. Wówczas każdy chciał je mieć i wykonywać za ich pomocą różnego rodzaju triki. Fish Skateboards, a więc slalomowo-crusingowe deski o nietypowej kolorystyce stworzone zostały nie tylko z myślą o obecnych trzydziesto i czterdziestolatkach, którzy pamiętają deskorolki z czasów dzieciństwa, ale i dla współczesnych dzieci, aby mogły przekonać się ile frajdy sprawia jazda na desce. To doskonała alternatywa dla ciężkich i niewygodnych longboardów.

Dlaczego Fish Skateboards?

Nazwa wzięła się od wyglądu samych deskorolek, które ze względu na kształt oraz jaskrawe kolory przypominają na pierwszy rzut oka kolorowe ryby. Jednak są przy tym niesamowicie szybkie i wytrzymałe. Z uwagi na niewielkie rozmiary oraz wagę są też bardzo poręczne. W praktyce często określa się je mianem mini cruiserów. Dobrze sprawdzają się w zasadzie wszędzie. Zabrać je można ze sobą do pracy czy szkoły. Przy tym nie ma ograniczeń wiekowych. Już kilkulatki mogą próbować swoich sił na takiej desce.

Na czym polega fenomen Fish Skateboards?

Dla wielu osób to przede wszystkim powrót do czasów dzieciństwa i młodości, kiedy to wszystkie dzieci i młodzież śmigały po ulicach na kolorowych deskorolkach wykonanych z plastiku. Okazuje się, że i teraz jazda na desce może sprawiać sporo frajdy. Jest przy tym doskonałą alternatywą dla innych form spędzania wolnego czasu. Odbywa się na świeżym powietrzu, a przy tym wymaga aktywności fizycznej.

Deskorolki dla dzieci Fish Skateboards są bowiem wykonywane z bardzo odpornych tworzyw sztucznych. Są przy tym lekkie i zwrotne. Wykonywać przy ich pomocy można również niektóre proste triki. Co więcej to propozycja nie tylko dla dzieci, ale i dla osób dorosłych. Nauczenie się podstaw jazdy na deskorolce wcale nie jest takie trudne jak się z pozoru wydaje. Poza tym dostępne są w tak szerokiej gamie wzorów i kolorów, że każdy powinien bez problemu znaleźć propozycję odpowiednią dla siebie oraz swoich potrzeb.

35

No Responses

Write a response