Fish

Rolki czy deskorolka?

Obecnie dzieci i młodzież mają ogromne możliwości wyboru różnego rodzaju fantastycznych sprzętów, które nie tylko pomagają im spożytkować nagromadzoną energię, ale również fantastycznie wpływają na ich kondycję i zdrowie. Dzieci mogą jeździć na rowerze, hulajnodze, rolkach czy deskorolce, jednak który wybór będzie najlepszy dla naszej pociechy?

Rolki – buty, do których przyczepiono kółka

Rolkami nazywamy specjalnie wyprodukowane buty, które zamiast podeszwy mają przyczepioną tzw. szynę z kółkami. Muszą być one odpowiednio usztywnione, aby zapewnić dziecięcej stopie bezpieczeństwo i dobrą ochronę przed ewentualnymi kontuzjami. Ponadto najczęściej przy prawej nodze na końcu szyny znajduje się hamulec, którego używa się w momencie, kiedy trzeba wytracić prędkość. Rolki dla dzieci można kupić w wielu różnych kolorach i wzorach. Świetnie uczą utrzymywać równowagę, jednak mogą prowadzić do licznych kontuzji zwłaszcza na samym początku nauki jazdy.

Deskorolki FISH wracają do łask

Deskorolki FISH znowu są modne! Za wypuszczenie tego fantastycznego sprzętu na rynek jest odpowiedzialna polska firma, która postanowiła przywrócić do życia uwielbiane w latach 80′ nieduże, jednak bardzo kolorowe deski, które potocznie nazywane były fishkami. Nazwa stanowi nawiązanie do wyglądu tej niepozornej deskorolki przypominającej swoim wyglądem kolorowe rybki, natomiast jej niewielkie rozmiary sprawiają, że mogą jej używać zarówno dzieci, młodzież jak i nieco starsi. Fishki to idealna propozycja dla każdego dziecka, ponieważ ten niewielki sprzęt jest niezwykle wygodny i komfortowy zarówno w użytkowaniu, jak i w transporcie.

Fish

Deskorolki są wykonane z plastiku oraz zostały wyposażone w bardzo mocne i wytrzymałe kółka, które nie ścierają się zbyt szybko. Ponadto taka fishka pomoże w nauce łapania równowagi, a następnie będzie stanowiła świetny środek lokomocji w mieście dla każdego nastolatka. Tego typu deskorolki charakteryzują się również bogatą paletą kolorystyczną, a więc każdy wybierze model idealnie trafiający w jego gusta. Deskorolki pomagają zarazić malucha aktywnością fizyczną, a tym samym dbają o jego dobre samopoczucie i zdrowie. Są one idealnie dostosowane do potrzeb każdego użytkownika, jak również jego umiejętności. Deskorolka wykonana z plastiku będzie idealną propozycją zarówno dla tych młodszych, jak i starszych dzieci, ponieważ pomoże w bardzo szybkim opanowaniu podstawowych umiejętności, a także zapewni doskonałą zabawę na świeżym powietrzu za każdym razem.

48

No Responses

Write a response